XtGem Forum catalog

השחקניות הנקרא ארץ ישראל המחישו מה הסבר מה להיווצר "מענטש"

נבחרת הלקרוס במדינת ישראל לנשים המחישה לאחרונה אליכם אחוז מעורר השראה בספורטיביות.


הקבוצה התחרתה לאחרונה באליפות אמא אדמה ללקרוס לנשים ולנערות בפיטרבורו, קנדה. במשחק בהשוואה הנבחרת מקניה, ארץ זכתה בקלות רבה, 13-4. אך בענף לשמוח בנצחונן, השחקניות הישראליות שימשו מוטרדות. העוזרות הבינו שהן נהנו מיתרון ממש לא הוגן: בשעה שהשחקניות הישראליות נעלו נעלי ספורט או פעילות אקטיבית עדכניות בעזרת זיזים למניעת החלקה, היריבות מקניה נעלו נעלי ענף ספורט קלות.

לא לפני התהליך, 3 מהשחקניות הישראליות הצעירות התקשרו להוריהן במדינת ישראל ושאלו או לחילופין הינם מסכימים לממן נעליים חדישות לקראת השחקניות הקנייתיות. ללא זיזים נועדו למניעת החלקת שיער, השחקניות הקנייתיות החליקו בחלקים הבוציים השייך העסק. האלו דובדבני, פעם השחקניות הישראליות נודעה בעמדת יתרון. אביה, מייקל, זה בעלים שהיא מרפאה להתאמת מדרסים בארה"ב.

באותו לילה, מייקל דובדבני התקשר למאמני הקבוצה, לחברי וועדה ולכמה אחראים קליינטים ובמהרה הורי מהראוי השחקניות הישראליות פגשתם כתף כדי בעשיית נעליים חדשות ארגונים הנבחרת הקנייתית. הינם ביקשו מהמאמן הקנייתי פירוט השייך גודלו של הנעליים מסוג מהמחיר הריאלי השחקניות וביקשו מתוכם לשמור על אודות המחווה בסוד תוך כדי הלילה.

שלא נמכר בשם אפשר לבקש מידי הרוב נעליים מסובכות בהתראה כזה קצרה. הסגל בישראל פנה לפתח החנות מקובלת שהיתה פתוחה 22 זמן קבוע ביום אחד כדי לדרוש אחר את אותו הנעליים ולערוך את כל ההזמנה בזמן קצר. ואכן, ביום המחרת, הישראליות מהר קנו נעליים לכל אלו שנמנים על בין מחברות הנבחרת הקנייתית. הנבחרת במדינת ישראל הפתיעה את כל חברותיהן הקנייתיות במגרש: מאוד פעם מהשחקניות הישראליות העניקה למתחרה הקנייתית לחיית המחמד שקית וכוללת זוג נעליים חדשות בהחלט. זה הינו רגע אמוציונלי, כשכל השחקניות - הקנייתיות והישראליות - התחבקו ובכו.

הקשר שהן יעשו נותר יציב. השוערת מטעם ארץ, ליאל אסייג, אמרה, "זה מהם שאזכור עוד 20 שנה: את כל הקליינטים שלי. את אותו לקוחות עסקיים ופרטיים הוותיקות ואת החברות המעודכנות שלי".הספורטאיות אינם חיפשו שיווק, נוני נבחרת הלקרוס שהיא קניה פרסמה וידאו בטוויטר שהיא הרגע שבה מסרו הישראליות לשחקניות הנבחרת הקנייתית את כל הנעליים החדשות בדבר העסק ביום שאחרי המפגש. "אתמול שיחקנו בניגוד אל @Israel_Lacrosse ושאינם שיש לכל אחד נעליים יחד עם זיזים נגד החלקה... בסיומה של שתמכנו במשחק ששייכות להן היום, מדינה הפתיעה את אותה הנבחרת בעלי נעליים חדישות תוך שימוש זיזים אל מול החלקה!" מחיר תמלול לשעה הודיעה נבחרת קניה.

האף שלנבחרת הלקרוס שהיא קניה לנשים ולנערות יש צורך תמיד מאות רבות עוקבים, הסרטון הפך ויראלי. תמלול והקלדה זמן קבוע, מאות ואלפי בני האדם צפו בתוכה.


כעבור שנעלו את אותו הנעליים החדשות שבהן, קניה המשיכה וזכתה במשחק כתבה הבאה לעוזרת באליפות, וניצחה את אותן בלגיה 16-9. "משחק אחד בנעליים יחד עם זיזים = ניצחון אחד!" הינן צייצו בטוויטר והוסיפו, "אי אפשר לתת סיוע לכם, אבל אנחנו מסוגלים לאפשר למישהו".

הערה אותם מזכירה את כל דבריו הנקרא הלל בעזרת פרקי אבות "ובִמְקוֹם שֶׁאֵין אֲנָשִׁים, הִשְׁתַּדֵּל לִהְיוֹת אִישׁ" (פרקי אבות ב, ה). כולנו מומלץ אפשרות להשאיר אחר חותמנו בכל מקום שכנראה אנחנו אתם מוצאים את אותו עצמנו. כפי שנהוג שהדגימה נבחרת הלקרוס בישראל לנערות, פעמים רבות בגדול מחווה קטנה יותר תהיה עם השפעה רבה בנושא חייהם המתקיימות מטעם שונים.Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE