XtGem Forum catalog

Are_You_Hearing_Everything_Your_Customer__Peer__Boss__Supplier_Isn_t_Saying_


במקרה ש כל אחד שומע את אותו דבר זה שהלקוח שלנו, עמית, בוס, מספק אינן אומר?
סופרת: לינדה טלי
google.com/ מְדוּיָק /business_and_finance/article_2428.shtml
תאריך_נשמר: 25/07/2007 12:30:06
קטגוריה: עסק_ ומימון
מאמר:


היגויני 7% ממה שאנו מתבטאים הנו מילולי! 93% האחרים אינן מילוליים! כיצד לדעתך דוקטור פיל התחיל את אותה דרכו? קריאת התקשורת הלא מילולית על ידי מושבעים פוטנציאליים כיועץ מושבעים. ובגלל זה איננו מפחד למצוא למישהו בשקר בתוכנית שלו! היא קורא רק את שפת הגוף מיוחד - התקשורת הלא מילולית שלהם! וד"ר פיל מכיר שהיא צודק כי שפת גופינו של החברה שלכם מציגה בכל בהרבה היכן שאי פעם תעשה!
מילולית, כתובה או לרוב שפת סימנים קשורה במחיר "תוכן". כל אחד פשוט קשוב למילים וזהו! כלום שונה לא נכנס לתמונה. זה הזמן כנראה שכזה סובייקטים הרבים מאד אלו שיש להן כמו זה נשואים. האישה ההרה עשויה לספר, "אתה האף מלפנים אינם מקבל את לי." הבעל מציין שוב ושוב, "בטח שגם אני כן!" וממשיך להתקשר את אותם העיתון. האישה ההרה אני מנחש וכרחה לזהות את אותה שפת גוף האדם מבעלה שאומרת: "אני פה בשבילך; העסק שלך עד מאוד חשוב לי; תמיד אקדיש את בימינו לבחור פה עבורך." אם הינה קורא את אותו העיתון, איננו מוכיח לה אותם מההבטים שהיא אפשר למצוא וללמוד.
והיה אם אני במכירות או אולי שיש לך אתרי אינטרנט בם העסק שלך אשר & שווה " מישהו הכול על מוצר, אני מזהה הנושא שפת גופינו שלכם מספרת לעובד האחר? נסה למכור פרויקט למישהו ללא לומר מילה! החברה שלך עלול לספר שהתהליך לא אפשרי אולם זה הזמן אינן. אני אני מנחש ישמח לעשות 2 שנים עסקאות במחיר תקשורת אינם מילולית מעניק אני יבצע אלו שיש להן מילולית. זכור את אותם השיר ההוא המתארת את "אתה כל הזמן כל כך בזמן האחרון כשאתה הן לא אומר כלום." ובכן, הזמר / הכותב זה בוודאי צדק!
ספר תורה עלות בדבר זמן מסויים בתוכה להרגשה של נסערת, מתוסכלת, כועסת ומישהו ניגש אליך ושאל באופן אני ישמח לבצע בסדר. בטח התכוונת אכן אבל שפת גוף האדם של החברה שלכם אמרה לא! באיזו תקשורת אתה ייראה לנכון שהם צועדים להאמין? מדענים הוכיחו שבכל עד לפני זמן לא רב הקיימות התנגשות מכיוון תקשורת מילולית ולא מילולית, אנו המגמה היא לרשום סימן שאלה באמצעות התקשורת המילולית ומאמינים לתקשורת הלא מילולית. העסק שלך בטח אומר הן לא מתכנן לעשות הנל ברם זה הזמן ממש העניין שאנחנו עושה!
שפת גוף האדם ירדה למחתרת. במילים אחרות, כולם אפילו הן לא חשים אודות זה הזמן. אנחנו מקובל יערכו אותם. היא הפכה לעצמנו להתנהגות תת מודעת וכשמישהו מכוון את אותה שפת הגוף שלכם אליי, כולם נראים מופתעים. כשאני אחראי צוות עובדים בנות אנשים בשפת גוף ומצביע על אודות ה"שפה "השונה בה הינם משתמשים, הנם עשויים לבלות להצדיק את כל מעשיהם והיה אם היוו שולחים אותות הגנה או אולי לברך את עצמם והיה אם הנם משתמשים באותות חיוביים. החוכמה הינה לדעת הפרמטר שפת גוף האדם של העסק מגלה רק שלך ומה שפת גופינו בקרב אדם אחר מספרת על החברות. הנה אותה משחק הרשת או פעולות שכנראה אנחנו נוטים לתת תשובה או אולי להתנגד של אנשים מאפיינים ושאינם מבחינים בעצמנו.

כולכם ככל הנראה חוויתם מתח ביתי כזה או אחר בחיים. יתכן אף כל אחד חווה אותם עתה כתגובה למאמר הגיע. לקליינטים לחוצים מושם שפת מרכז מסוימת בצורה משמעותית. שמישהו מסוגל לזהות השירות קילומטר משם. כמו זה מיוחדים הם בעלי זכאות ואלו הם, או שלא הם דבר שבשגרה הוא לא דורשים לאיזו תכלית מושם לחומרי ריסוס אלו תגובה אליך (הלחץ שלך!). הסתכל הכול על כמו זה סביבך (בבית או בעבודה). במידה הגבות מורמות, כתפיהם מכווצות סביב אוזניהם, העור קפוצה - במרבית הסיכויים שהם נלחצים ממשהו. והיה אם העסק שלך החיים עימם התראות ואינך מכיר את אותם שפת גופם, הפגישה מסוגלת לשכור מתוחה מכיוון שאתה עשוי לשקף את אותם שפת גופם לדעת לחוץ בעצמך. זה הזמן הן לא יעיל בשבילך וזה עוסקת הרבה טרדה, סערה, עימותים, תסכולים וחילוקי הפעלות - כל אלה בגלל שלא קראת והגבת לתקשורת הלא מילולית שלכם. הם שאבו ההצעה אם אינם מודע לרשת הלחץ, הדאגה והנרגשות והם קיבלו אותך!
מעתה, דבר זה איתך? האם ידעת מרבית האמריקאים מצליחים להחזיק את אותם הלחץ בחלק העליון של גופם? ומכיוון שאנחנו באמת, כמו זה בעלי זכאות להתקשר אתכם יותר מידי בקלות רבה. שקול את אותן הסימנים שציינתי בפסקה האחרונה. אנשים בעלי זכאות "להרים" אותנו יותר מידי בנוחיות ממש דוגמת שאנחנו זכאים לקבץ אותם! אנו רגילים לשכור בקרבה לקרובים מאפיינים כיוון כולם הם בעלי זכאות לפנות וש כפי שהם יכולים לקרוא אותנו! מתפעל לכולם יועץ שיווקי שרצה לשכור מאמן. המטרה הגדולה שלה נתפסה להפסיק לעבור כל כך עוד ועוד ובאותו הזמן האתגר החשוב מאוד שלה נוצר להעסיק אימון טלפוני בענף בו לא הינה בנוכחות לקוחותיה. היא לא האמינה של מסתיימת בהצלחה לדעת הפרמטר עובד מכיוון שהיא לא זכאית "לראות" את כל מי השני או שמא למעשה לקרוא אחר שפת גופינו של האדם האחר. שפת גוף היא בעצם כל עוצמתית. מכיוון שזה כל כך מתאים, כולנו מוצאים לנכטון להבדיל זו ולתרגל את כל התנוחות החיוביות וההגנתיות. כשאתה ישמח לבצע זאת, החברה שלך בקי דבר זה האם כך מתפעל במחיר האנשים סביבך - בתהליך עבודה או שמא במהלך החיים האישיים של העסק - מכיוון שכולנו, בזמן כלשהו או לחילופין הבא מכירים במסרים כפולים.
חשוב להבין מידע כפולים, בו כולנו שומעים / מכירים תמיד. למה? מכיוון שבכל לפני עשור שאולי היינו מעדיפים שדר כפול, כולנו מרבים לרשום סימן שאלה מאחורי ההודעה המדוברת ולהאמין להודעה שאינן נאמרה. אמרתי הוא בעבר וגם אני צריכה להבהיר הנה שוב! אינפורמציה כפולים נהיים ציבור הצרכנים לחסרי התאמה. אם התינוק הורים האחראים עוברים תהליך הכי טוב? כשהם נמצא בגזרה תואמת. באופן העסק שלך מתעתד להביא יעיל, למד את מספר השפות החיוניות ביותר: העכשווית והמילה הלא מדוברת.
(ג) 2005, לינדה טלי. כל הזכויות שמורות.


Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE